HASOĞULLARI A.Ş. ’nin 20. GURUR YILI

   Türkiye Cumhuriyeti’nin yürüdüğü aydınlık geleceğe katkı sağlayan önemli projelere imza atan HASOĞULLARI A.Ş., 20. Kuruluş Yılını kutluyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karakoç adına yapılan açıklamada, yaşanan heyecan ve duyulan gurur belirtilerek şunlar dile getirildi.

“20 yıl içinde, hizmet sunduğumuz hafriyat ve inşaat sektörüne damga vurmakla kalmadık, sektörde örnek ve öncü olarak pek çok yeniliğe de imza attık.

Zorluklardan yılmayan, çalışkan insanların eseri olan HASOĞULLARI A.Ş., her zaman yenilikçi, prensipli; işine, insana, topluma ve çevreye saygılı çalışma anlayışıyla hareket etmektedir.

Hayallerini gerçekleştirirken vizyonu ve misyonundan taviz vermeyen; parolası, ‘Her Şey Türkiye İçin’ olan HASOĞULLARI A.Ş.; bu süre içinde Türkiye’nin en modern kamyon ve ekipman filolarından birine sahip dev bir şirket halini almıştır.

Büyük hedeflere dönük planlarımız, parmakla gösterilen projelerimiz ve bunları gerçekleştiren uzman kadromuzla toprağa, insana, ülkeye ve dünyaya değer katmaya devam edeceğiz.

Bünyesinde Keşif Koleji başta olmak üzere birçok şirketi barındıran Hırkalı Şirketler Topluluğunun önemli bir parçası olan HASOĞULLARI A.Ş., aydınlık Türkiye’nin parlak yarınlarına olan inancını her zaman olduğu gibi korumakta ve bunun gereklerini yerine getirme kararlılığını bir kez daha kamuoyu ile paylaşmaktadır.”

Copyright © 1997 HASOĞULLARI. Tüm hakları saklıdır, izinsiz içerik kullanılamaz.