Hasoğulları İnşaat Hafriyat Başkanın Mesajı

Sağlıklı ve güvenli bir yaşam için biliyoruz ki " Her şey sağlam bir temel ile başlar. " Bu ilkeden hareketle, hafriyat ve inşaat sektöründeki faaliyetlerimizi en yüksek kalitede, üstün teknoloji, güvenlik ve çevreye duyarlı, yasal süreçlerle uyumlu yaklaşımımızla dürüstlük ve şeffaflık gibi sorumluluk sahibi etik ilkelerimizle gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal yönetim anlayışıyla yürüttüğümüz faaliyetlerin yanı sıra sosyal sorumluluğumuzu da göz ardı etmeyerek içinde yaşadığımız topluma katma değer sağlayan projelerin içinde olmaya gayret ediyoruz.

Deneyimin kazandırdığı uzmanlığın yanında ilke ve değerlerle bezenmiş hizmet etme anlayışımızla, çeyrek asırdır hep daha iyisini sunmak için çalıştık, çalışıyoruz. Bu nedenle bizi tercih edenler, verilen sözün yerine getirileceğini ve müşteri memnuniyetinin daima öncelikli olduğunu bilir. Ki, bu bizim en büyük sermayemizdir . . ..

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi tüm paydaşlarımızla ilişkimiz güven temeli üzerine kurulu olup, dürüst ve şeffaf tutumumuz, başarımızdaki en önemli etkendir.

Artık kurumsal bir hal alan çalışma prensiplerimizden asla taviz vermeden, bize duyulan güvenden güç alarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Güvenini, ilgisini, inancını bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımla
Hüseyin KARAKOÇ
Hırkalı Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright © 1997 HASOĞULLARI. Tüm hakları saklıdır, izinsiz içerik kullanılamaz.