Hasoğulları İnşaat Hafriyat Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

20 yıl önce bir kamyon ile çıktığımız bu yolculukta daha iyiyi, daha ileriyi, rakiplerimizin hep bir adım önünde olup onları da bizimle birlikte yukarı taşımayı hedefledik. Arkamızda bıraktığımız yıllara baktığımda kısıtlı imkanlarla başladığımız bu yolculukta birçok başarılı işe imza attığımızı görüyorum.

“Her şey sağlam bir temel ile başlar” dedik ve şirketimizi sağlam temeller üzerine kurduk. Araç filomuzu oluşturduk, inşaat sektöründe biz de varız dedik. Yaptığımız her işi sektöründe iz bırakacak kalitede yaptık. Çalışmayı hep sevdik, çalıştık, çalışıyoruz.

Doğaya ve insana olan saygımızdan, yaptığımız her işte sosyal sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle hareket ettik, kurumsal işleyişi hayatımıza soktuk ve yürüdüğümüz yolu aydınlatan dürüstlüğü, şeffaflığı ve ahlaklı olmayı şiar edindik.

Her yıl yeniden yapılanan, evrilen ve değişen dünya düzeninde teknolojinin en yakın takipçisi olduk.

Edindiğimiz deneyimlerle işimizi en doğru nasıl yapabiliriz diyerek yol aldık ve yaptığımız her işte yanımıza müşteri memnuniyetini de alarak yola devam ettik.

Sizlerden aldığımız güç ve güven, çalışanlarımızın performansı ve desteği ile biz, büyüyen ve gelişen Türkiye’ mize katkıda bulunmaya ve iz bırakmaya devam ediyoruz.

Güvenini, ilgisini, inancını bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederim.


Saygılarımla
Hüseyin KARAKOÇ
Yönetim Kurulu Başkanı

Copyright © 1997 HASOĞULLARI. Tüm hakları saklıdır, izinsiz içerik kullanılamaz.