Hasoğulları İnşaat Hafriyat Başarı Öykümüz

"Dünden Bugüne Hasoğulları A.Ş."

Çeyrek asırlık mazisinde zeminden zirveye yükselen, bu süre içinde yaptığı yatırımlar ve kazanımlarıyla hafriyat ve inşaat sektörüne damga vuran HASOĞULLARI A.Ş., bir büyük başarı öyküsünün baş rolündedir…

HASOĞULLARI A.Ş., zorluklardan yılmayan, yeri geldiğinde direksiyona geçen, gerektiğinde kamyon tamir eden kibirden uzak, tevazua yakın çalışkan insanların eseridir.

Küçük yaşta, gelecek kaygısıyla yola çıkmış bu insanların fedakar, cefakar tavrı ve planlı, programlı çabasıyla yoluna devam eden HASOĞULLARI A.Ş., emin adımlarla yürüdüğü çeyrek asırlık serüveninde her zaman yenilikçi, prensipli; işine, insana, topluma ve çevreye saygılı çalışma anlayışıyla hareket etmiştir.

Hayallerini gerçekleştirirken vizyonu ve misyonundan taviz vermeyen; parolası, ‘Her Şey Türkiye İçin’ olan HASOĞULLARI A.Ş. ; kısıtlı imkanlarına rağmen varını, yoğunu ortaya koyarak 1 kamyon ile yola çıkan insanlar sayesinde Türkiye’nin en modern kamyon ve ekipman filolarından birine sahip dev bir şirkete dönüştü. Mayasındaki insan, toprak, ülke sevgisi ve akılcı projeler tüm faaliyetlerinin temelini oluşturmaktadır.

İşi rastlantıya bırakmayı değil kurumsallaşmayı, köşe dönme aceleciliğini değil sabırla kalıcı yatırımları, sadece sektörün içinde bulunmayı değil örnek ve öncü olmayı tercih ve ilke edinen HASOĞULLARI A.Ş., kendisini sürekli yenileyip, güncelleyen yapısıyla gücüne güç katmaktadır.

HASOĞULLARI A.Ş., işinin uzmanı kadrosu, hayali değil hayal ettiği hedeflere dönük planları, parmakla gösterilen projeleri ile toprağa, insana, ülkeye ve dünyaya değer katmaya devam edecektir.

HASOĞULLARI A.Ş., Bu duygu ve düşüncelerle girdiği 25’inci yaşını kutlarken, aydınlık Türkiye’nin parlak yarınlarına inancını her zaman olduğu gibi korumakta ve bunun gereklerini yerine getirmektedir…

Copyright © 1997 HASOĞULLARI. Tüm hakları saklıdır, izinsiz içerik kullanılamaz.